Musisz poczekać na weryfikacje swojego konta.

Jak się uczyć i ... zdobywać nagrody?

Celem innowacji jest zmiana postawy osób po 25 roku życia do uczenia się, poprzez pobudzenie/zwiększenie ich motywacji do podnoszenia swojej wiedzy. Innowacja polega na połączeniu nauki z przyjemnością w postaci zdobywania nagród. W okresie od 30 listopada do 30 kwietnia 2018 r., na portalu pojawiać się będą materiały edukacyjne zakończone testami wiedzy z pięciu dziedzin: ekonomii z finansami i matematyką, IT, ekologii, języka angielskiego, poprawnej polszczyzny i kultury słowa. Osoby, które zapoznają się z materiałem i poprawnie rozwiążą test, mogą liczyć na nagrody fundowane przez partnerów projektu (m.in. kupon do wykorzystania w restauracji wegetariańskiej, kod do wykorzystania w klubie wspinaczkowym, kod rabatowy na zakupy w sklepie rowerowym, bezpłatny ebook, konsultacje z coachem i psychologiem).

Pięć kroków do zwycięstwa!

1. Zacznij od zapoznania się z regulaminem i założenia konta na naszym portalu (zakładki: "załóż konto" lub "zaczynam, proszę o konto") - UWAGA! Musisz mieć ukończone 25 lat.

2. Pobierz ze strony oświadczenie uczestnika projektu i formularz przekazania danych (dostępne przy zakładaniu konta), wypełnij, wydrukuj, podpisz i dostarcz organizatorowi - scan mailem na adres: kontakt@bigwebowski.pl, oryginał pocztą lub osobiście na adres: Niemcewicza 24/11, 71-520 Szczecin. Wówczas Twoje konto zostanie aktywowane i będziesz mógł/mogła rozpocząć udział w konkursach.

3. W określone przez organizatora dni tygodnia na portalu (w zakładce: "Konkursy"), będą pojawiać się konkursy z: j. angielskiego, poprawnej polszczyzny i kultury słowa, ekonomii finansów i matematyki, ekologii, IT i technologii. Uwaga - konkursy są aktywne tylko w określone przez organizatora dni tygodnia. Informacje aktualnych datach i godzinach konkursów będą się pojawiać na stronie głównej.

4. Wypełnij ankietę wstępną, zapoznaj się z treścią edukacyjną i rozwiąż quiz sprawdzający nabytą wiedzę. Na wypełnienie ankiety końcowej poczekaj do momentu, gdy uznasz, że kończysz udział w konkursach na naszym portalu, ponieważ chcemy dowiedzieć się, czy proponowana przez nas forma edukacji wpłynęła na podniesienie poziomu Twojego zaangażowania i motywacji do uczenia się.

5. Czekaj na zakończenie quizu, sprawdź swoje miejsce w rankingu (menu podręczne - zakładka "Moje wyniki"), poczekaj na wiadomość od organizatora  i odbieraj nagrody!

Nagrody będą przydzielane osobom, które najszybciej poprawnie rozwiążą quiz, następujący po treści edukacyjnej. W zależności od sponsora danego konkursu będzie to np. 3, 5 lub 10 osób. Szczegółowe warunki wygrania nagród w poszczegółnych konkursach, będą zawsze dostępne w opisach quizów.

Treści już zakończonych quizów, będą stale obecne na portalu w zakładce "Wiedza", byś dołączając do konkursów w kolejnych tygodniach, mógł/mogła systematycznie się uczyć i poszerzać swoją wiedzę.

 

Na koniec nie zapomnij, że regularna aktywność się opłaca!

Na końcu kwietnia 2018 roku, po ukazaniu się ostatniego konkursu, 3 osoby z największą liczbą punktów, dostaną dodatkowe, atrakcyjne nagrody od sponsorów.

 

Uwaga - punkty można zdobywać tylko gdy dany konkurs jest aktywny.

Zapraszamy do zabawy!